Blog

Izolacja akustyczna poddasza z wykorzystaniem piany PUR

Izolacja akustyczna poddasza z wykorzystaniem piany PUR

– ADIS-Pianowanie Usługi Remontowo-Budowlane –

Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.


 

Podczas budowy lub remontu domu, niezwykle istotne są jego właściwości termoizolacyjne i akustyczne. Zwłaszcza, jeśli nieruchomość położona jest w terenie zabudowanym, w pobliżu ruchliwej drogi, ochrona przed hałasem ma priorytetowe znaczenie. Bez względu na to, czy poddasze pełni funkcje użytkowe, czy nie, dla własnego komfortu warto zabezpieczyć się przed podwyższonym poziomem decybeli. Obok termoizolacji, również izolacja akustyczna pełni ważną rolę.

Przegląd nowoczesnych technologii wykorzystywanych do izolacji poddasza

Coraz więcej osób chce, by izolacja akustyczna poddasza i całego domu, była na wyższym poziomie. Jeśli poddasze ma charakter mieszkalny, ocieplenie dachu pianą purczyli specjalną pianką poliuretanową może przynieść bardzo dobre efekty. Najczęściej to właśnie w obrębie kondygnacji dachowej, lokowane są sypialnie i pokoje dziecięce. Osoby wrażliwe z lekkim snem, mogą odczuwać dyskomfort i mieś problemy z zasypianiem podczas burzy, intensywnego deszczu, silnego wiatru. Skorzystanie z nowoczesnej technologii, jaką jest bez wątpienia piana pur, może położyć kres tego typu niedogodnościom. Tomy położone w górach, na terenach wyeksponowanych na silne wiatry i opady, należałoby w pierwszej kolejności poddać izolacji akustycznej. To samo dotyczy nieruchomości w mieście, w głośnej okolicy, w sąsiedztwie dróg, autostrad, lotnisk. Piana pur znana głównie ze swoich właściwości termoizolacyjnych, daje doskonałe efekty jako izolacja akustyczna.

Zwiększenie izolacji akustyczne poddasza – zagadnienia techniczne

Doskonałe właściwości akustyczne pianki PUR, sprawiają, że jest materiałem pierwszego wyboru, jeśli chcemy ograniczyć napływ decybeli z zewnątrz. Specjalistyczne firmy przy użyciu urządzenia do rozprowadzania piany poliuretanowej (PUR), wykonują ocieplenie dachu pianą pur. Jest to szybka i precyzyjna czynność, dzięki której w krótkim czasie można poprawić izolacyjność akustyczną dowolnej przestrzeni w domu, ze szczególnym uwzględnieniem poddasza. Izolacja natryskowa poddasza to bez wątpienia najszybsza i najtrwalsza opcja termoizolacji oraz izolacji akustycznej. Piana pur przepuszcza parę, nie powoduje wilgoci, jest lekka i elastyczna. Nadaje się na poddasza, stropy, stropodachy, do domów i ścian szkieletowych. Jednak to właśnie ocieplenie poddasza piankąwykonywane jest najczęściej.

Koszty wykonania izolacji akustycznej z wykorzystaniem pianki PUR zależą przede wszystkim od powierzchni, na jakie chcemy ją rozprowadzić. Niewielkie różnice wynikają za to z grubości warstwy izolacyjnej. Dla każdej nieruchomości wykonywana jest niezależna i indywidualna ocena możliwości zastosowania pianki.


Szukasz sposobu na ocieplenie poddasza? Sprawdź ofertę marki ADIS Pianowanie.  ——> Oferujemy między innymi —–> Izolacje natryskowe pianką PUR. Na terenie miast: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

 

Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta oferując: Ocieplenia dachu poprzez natryskową izolację pianką pur —->montaż płyt g-k —-> szpachlowanie —-> malowanie. Nasz teren to: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

Zadzwoń i zapytaj o wycenę!

ADIS

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego na temat izolacji pianką pur oraz prac remontowo-budowlanych.

Kategorie

Archiwa

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Chciałbyś poznać czas i wycenę inwestycji|Szukasz solidnego wykonawcy pianowania|Potrzebujesz kompleksowego wykonawcy i usług dodatkowych|Potrzebujesz odpowiedzi na pytania dotyczące pianki PUR

 

Korzystając z naszych usług w zakresie izolacji termicznej pianką PUR  zyskasz:

Szybka aplikacja

Zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy. Piana nie produkuje odpadków, więc sprzątanie jest mniej uciążliwe.

Opłacalność

Ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne rynkowo przy wykorzystaniu PIANY wysokiej jakości z atestami i certyfikatami.

Kompleksowość

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług remontowych, przygotowanie miejsca aplikacji oraz kolejne prace następujące po aplikacji.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w izolacji pianką PUR.

ADRES FIRMY

ADIS’ Adrian Szymanowski
Chopina 74a,
62-050 Mosina

KONTAKT

E-mail:adis.remonty@onet.plTooltip Text

Tel.kom.: +48 502 923 244

 

Firma ADIS "usługi remontowo-budowlane" najbardziej aktywnie działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Usługę izolacji natryskowej pianką PUR wykonujemy na terenie całej Polski.

 

Copyright © ADIS 2018

Izolacje natryskowe. Ocieplanie dachu i poddasza. Pianka PUR. Pianowanie.
Poznań. Gorzów Wielkopolski. Zielona Góra. Ostrów Wielkopolski.