Blog

Czy ocieplanie poddasza pianką pur jest tańsze od ocieplania wełną?

Adaptacja poddasza krok po kroku

– ADIS-Pianowanie Usługi Remontowo-Budowlane –

Poznań || Zielona Góra || Gorzów Wielkopolski || Ostrów Wielkopolski


 

Wykorzystaj przestrzeń, którą dysponujesz

Strych często jest przestrzenią, która tak naprawdę nie jest w żaden sposób zaaranżowana. Zostaje ona składzikiem na niepotrzebne w danym momencie przedmioty i na co dzień często w ogóle nie pamiętamy, że jesteśmy posiadaczami poddasza. Na szczęście, w stosunkowo prosty sposób jesteśmy w stanie zaadaptować tę przestrzeń i zamienić ją np. w funkcjonalny gabinet, sypialnię lub pokój dla gości. Adaptacja poddasza to przedsięwzięcie, którym chętnie zajmie się profesjonalna firma remontowa. Oddając swoje poddasze w ręce specjalistów, możemy być pewni, że efekty pozytywnie nas zaskoczą.

Zastanów się czego potrzebujesz

Adaptacja poddasza to przedsięwzięcie, które warto przemyśleć. W zależności od tego, jaką funkcję ma pełnić nowo zaaranżowana przestrzeń, będzie trzeba ją inaczej przygotować. Podczas adaptowania, z pewnością przydadzą się ścianki działowe z płyt GKktóre umożliwią podzielenie poddasza na konkretne pomieszczenia lub strefy, jeżeli zależy nam na jak najbardziej otwartej przestrzeni. Firma remontowa może nam zaproponować sufit podwieszany, który pozwoli ukryć nierówności i ewentualne inne niedoskonałości. Sufity podwieszane świetnie się sprawdzają w każdym pomieszczeniu, dlatego również na poddaszu można je wykorzystać podczas adaptowania przestrzeni. Dobierając panele podłogowe, zastanów się, jak chcesz zaaranżować nową przestrzeń. Od tego bowiem będzie zależeć wybór materiału oraz koloru, z którego wykonane będą panele. 

Skosy i ciekawe światło

Dużą zaletą poddaszy jest zazwyczaj obecność skosów oraz okien, które zapewniają dużo światła. Firma remontowa podpowie nam, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń, żeby jak najlepiej wykorzystać naturalne oświetlenie. Adaptacja poddasza to świetna okazja, żeby dopracować resztę domu. Może sufit podwieszany to rozwiązanie, które sprawdzi się również w innych pomieszczeniach? Ścianki działowe z płyt GK umożliwią stworzenie odrębnych przestrzeni, np. oddzielając sypialnię od gabinetu. Poddasze to również doskonałe miejsce na urządzenie pracowni artystycznej, studia fotograficznego lub miejsca, w którym będziemy mogli realizować dowolne, inne hobby.

Postarajmy się maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki kryje nasze poddasze. Jeżeli będziemy chcieli, firma remontowa zamontuje nam sufity podwieszane i pomoże dobrać odpowiednie panele podłogowe. W razie wątpliwości nie bójmy się pytać o radę lub wyjaśnienia. Ostatecznie, adaptacja poddasza ma sprawić, że zyskamy dodatkową, funkcjonalną przestrzeń, spełniającą nasze oczekiwania.


Szukasz sposobu na ocieplenie poddasza? Sprawdź ofertę marki ADIS Pianowanie.  ——> Oferujemy między innymi —–> Izolacje natryskowe pianką PUR. Na terenie miast: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

 

Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta oferując: Ocieplenia dachu poprzez natryskową izolację pianką pur —->montaż płyt g-k —-> szpachlowanie —-> malowanie. Nasz teren to: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

Zadzwoń i zapytaj o wycenę!

ADIS

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego na temat izolacji pianką pur oraz prac remontowo-budowlanych.

Kategorie

Archiwa

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Chciałbyś poznać czas i wycenę inwestycji|Szukasz solidnego wykonawcy pianowania|Potrzebujesz kompleksowego wykonawcy i usług dodatkowych|Potrzebujesz odpowiedzi na pytania dotyczące pianki PUR

 

Korzystając z naszych usług w zakresie izolacji termicznej pianką PUR  zyskasz:

Szybka aplikacja

Zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy. Piana nie produkuje odpadków, więc sprzątanie jest mniej uciążliwe.

Opłacalność

Ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne rynkowo przy wykorzystaniu PIANY wysokiej jakości z atestami i certyfikatami.

Kompleksowość

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług remontowych, przygotowanie miejsca aplikacji oraz kolejne prace następujące po aplikacji.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w izolacji pianką PUR.

ADRES FIRMY

ADIS’ Adrian Szymanowski
Chopina 74a,
62-050 Mosina

KONTAKT

E-mail:adis.remonty@onet.plTooltip Text

Tel.kom.: +48 502 923 244

 

Firma ADIS "usługi remontowo-budowlane" najbardziej aktywnie działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Usługę izolacji natryskowej pianką PUR wykonujemy na terenie całej Polski.

 

Copyright © ADIS 2018

Izolacje natryskowe. Ocieplanie dachu i poddasza. Pianka PUR. Pianowanie.
Poznań. Gorzów Wielkopolski. Zielona Góra. Ostrów Wielkopolski.