Blog

Czy ocieplanie poddasza pianką pur jest tańsze od ocieplania wełną?

Malowanie natryskowe

– ADIS-Pianowanie Usługi Remontowo-Budowlane –

Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.


 

Planujesz remont mieszkania? Zastanawiasz się w jaki sposób pomalować ściany? Narzędziem, które do tego celu wykorzystujemy najczęściej jest oczywiście pędzel. Jednak nie da się ukryć, że korzystanie z niego niesie ze sobą spore niedogodności. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie wałka malarskiego. remont mieszkaniaW ty wypadku jednak musimy liczyć również na pewne ograniczenie, choćby wówczas kiedy do pomalowania mamy jakieś elementy ozdobne – choćby sztukaterię – o niejednolitej powierzchni. Wydaje się więc, że zdecydowanie najlepszy rozwiązaniem jest malowanie natryskowe. Osoby, które nie czują się na siłach samemu wykonać ten rodzaj malowania z pomocą może przyjść profesjonalna firma usługowo-remontowa. 

Na czym polega malowanie natryskowe?

Jak wygląda malowanie natryskowe? Jakich narzędzi w tym wypadku możemy użyć? Przede wszystkim będzie nam potrzebne specjalistyczne narzędzie, czyli agregat hydrodynamiczny. W nim to pod wpływem wysokiego ciśnienia farba jest rozpraszana na niewielkie drobiny i wydostaje się poprzez dyszę na podłoże, które malujemy. Dzięki wykorzystaniu takiego narzędzia farba pokrywa idealnie malowaną powierzchnię. Nie ma mowy o jakichkolwiek zaciekach, czy też niedociągnięciach. To zdecydowanie najbardziej efektywne malowanie. Często bowiem już po pierwszym malowaniu uzyskujemy gładką i jednolitą warstwą malarską.

Jak przygotować się do malowania?

Remont mieszkania musi być odpowiednio zaplanowany. Do natryskowego malowania ścian należy się odpowiednio przygotować. W pierwszej kolejności powinniśmy odpowiednio zabezpieczyć powierzchnie, których akurat w tym momencie nie będziemy malować, a także mebli i innych rzeczy. Oczywiście jeśli tylko mamy taką możliwość, to meble najlepiej jest wynieść do innego pomieszczenia. Przygotowanie farby powinno przebiegać zgodnie z instrukcjami producenta, które znajdziesz na opakowaniu farby. Tuż przed użyciem pojemnik z farbą należy wstrząsnąć.

 

W dalszej kolejności powinniśmy odpowiednio przygotować narzędzie malarskie. Agregat składa się pistoletu malarskiego, sprężarki i pojemnika. Należy odpowiednio te części ze sobą połączyć. Oczywiście jeśli nie czujemy się na siłach i nie jesteśmy pewni czy podołamy zadaniu, to lepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Firmy usługowo-remontowa wykona malowanie natryskowe szybko i perfekcyjnie. Co prawda musimy w tym wypadku liczyć się z określonym wydatkiem jednak mamy zagwarantowane w pełni efektywne malowanie. Warto korzystać z usług firmy, którą polecają inni zadowoleni klienci.

 


 

Szukasz sposobu na ocieplenie poddasza? Sprawdź ofertę marki ADIS Pianowanie.  ——> Oferujemy między innymi:

—–> Izolacje natryskowe pianką PUR Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

 

Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta oferując: Ocieplenia dachu poprzez natryskową izolację pianką pur —->montaż płyt g-k —-> szpachlowanie —-> malowanie. Nasz teren to: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

 

Zadzwoń i zapytaj o wycenę!

ADIS

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego na temat izolacji pianką pur oraz prac remontowo-budowlanych.

Kategorie

Archiwa

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Chciałbyś poznać czas i wycenę inwestycji|Szukasz solidnego wykonawcy pianowania|Potrzebujesz kompleksowego wykonawcy i usług dodatkowych|Potrzebujesz odpowiedzi na pytania dotyczące pianki PUR

 

Korzystając z naszych usług w zakresie izolacji termicznej pianką PUR  zyskasz:

Szybka aplikacja

Zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy. Piana nie produkuje odpadków, więc sprzątanie jest mniej uciążliwe.

Opłacalność

Ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne rynkowo przy wykorzystaniu PIANY wysokiej jakości z atestami i certyfikatami.

Kompleksowość

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług remontowych, przygotowanie miejsca aplikacji oraz kolejne prace następujące po aplikacji.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w izolacji pianką PUR.

ADRES FIRMY

ADIS’ Adrian Szymanowski
Chopina 74a,
62-050 Mosina

KONTAKT

E-mail:adis.remonty@onet.plTooltip Text

Tel.kom.: +48 502 923 244

 

Firma ADIS "usługi remontowo-budowlane" najbardziej aktywnie działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Usługę izolacji natryskowej pianką PUR wykonujemy na terenie całej Polski.

 

Copyright © ADIS 2018

Izolacje natryskowe. Ocieplanie dachu i poddasza. Pianka PUR. Pianowanie.
Poznań. Gorzów Wielkopolski. Zielona Góra. Ostrów Wielkopolski.