Blog

Czy ocieplanie poddasza pianką pur jest tańsze od ocieplania wełną?

Remont łazienki od a do z ?

– ADIS-Pianowanie Usługi Remontowo-Budowlane –

Poznań || Zielona Góra || Gorzów Wielkopolski || Ostrów Wielkopolski


 

Nierzadko zdarza się nam stanąć przed skomplikowanym zadaniem, jakim jest remont łazienki. Zazwyczaj wyremontowana raz nie zmienia swojego wnętrza przez kilka kolejnych lat. Czasami zamieszkując w wynajętych mieszkaniach lub wprowadzając się do kogoś, nie podejmujemy żadnej próby odświeżenia tego pomieszczenia. Zakładamy, że skoro spełnia ona swoje podstawowe funkcje, to żaden remont nie musi mieć miejsca. Są jednak sytuacje, w których musimy zmierzyć się z odświeżeniem łazienki. O czym należy pamiętać i od czego zacząć?

Remont łazienki – podstawowe kwestie

Przede wszystkim powinniśmy dokładnie zaplanować ten proces. Rozpatrzmy wszystkie możliwości – możemy podjąć się remontu samodzielnie lub pomyśleć o tym, aby przeprowadziła go profesjonalna firma remontowa. Najprawdopodobniej dużo lepszym terminem na remont łazienki będą miesiące letnie. Często też zastanawiamy się, ile trwa remont łazienki. Jest to uzależnione od tego, jaki jest zakres prac oraz jak duże jest samo pomieszczenie. Jeśli podejmiemy się pracy samodzielnie, czas na pewno się wydłuży. Remont powinien zająć od kilku do kilkunastu dni. Jeśli mamy dużą rodzinę wykonajmy go wtedy, gdy dzieci są na wakacjach lub feriach. Jeśli my sami planujemy wyjazd, zadbajmy o to, aby firma remontowa pojawiła się podczas naszej nieobecności. Zwróćmy jednak uwagę, aby nad pracami zawsze mogła czuwać zaufana nam osoba. Jeśli nie mamy możliwości znalezienia dogodnego terminu, zadbajmy o tymczasowe lokum zastępcze dla całej rodziny.

Przekalkuluj wszystkie koszty

Kwestia dla wielu najważniejsza – ile kosztuje remont łazienki. Często nie jest to najmniejszy koszt, dlatego powinniśmy bardzo dobrze przeliczyć swoje wydatki i odpowiednio rozłożyć w czasie proces, w którym będziemy na remont odkładać pieniądze. Powinniśmy do tej kwestii podejść elastycznie i zadbać o to, aby w naszym budżecie pojawiła się dodatkowa gotówka. Dlaczego? Po pierwsze koszt materiału, którego będziemy potrzebować, może ulec zmianie. Dotyczy to zarówno ceramiki łazienkowej, jak i cen zapraw i klejów, aż do kosztów związanych z ewentualnym wynagrodzeniem wynajętych pracowników. Po drugie – prawie zawsze w tzw. międzyczasie pojawiają się dodatkowe koszty. Zdarza się, że w trakcie remontu pęknie rura, zepsuje się sprzęt elektryczny czy lustro, które chcieliśmy ocalić, pęknie przy przemeblowaniu. Musimy wtedy dysponować dodatkowymi środkami.

Wybierzmy i zamówmy wcześniej cały sprzęt, który będzie potrzebny. Skonsultujmy wcześniej z firmą lub przeliczmy sami, co dokładnie i w jakich ilościach będzie potrzebne. Dopytajmy, czy model baterii łazienkowej, na której nam zależy, będzie dla nas odpowiedni. Wykonajmy wszystkie czynności, które przyspieszą remont łazienki. Nikt przecież nie lubi nieporządku w swoim domu i braku prywatności, który przez pewien czas remont nam odbierze.


Szukasz sposobu na ocieplenie poddasza? Sprawdź ofertę marki ADIS Pianowanie.  ——> Oferujemy między innymi —–> Izolacje natryskowe pianką PUR. Na terenie miast: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

 

Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta oferując: Ocieplenia dachu poprzez natryskową izolację pianką pur —->montaż płyt g-k —-> szpachlowanie —-> malowanie. Nasz teren to: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski.

Zadzwoń i zapytaj o wycenę!

ADIS

Witamy serdecznie na naszym blogu.

Dowiesz się tutaj wszystkiego na temat izolacji pianką pur oraz prac remontowo-budowlanych.

Kategorie

Archiwa

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Chciałbyś poznać czas i wycenę inwestycji|Szukasz solidnego wykonawcy pianowania|Potrzebujesz kompleksowego wykonawcy i usług dodatkowych|Potrzebujesz odpowiedzi na pytania dotyczące pianki PUR

 

Korzystając z naszych usług w zakresie izolacji termicznej pianką PUR  zyskasz:

Szybka aplikacja

Zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy. Piana nie produkuje odpadków, więc sprzątanie jest mniej uciążliwe.

Opłacalność

Ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne rynkowo przy wykorzystaniu PIANY wysokiej jakości z atestami i certyfikatami.

Kompleksowość

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług remontowych, przygotowanie miejsca aplikacji oraz kolejne prace następujące po aplikacji.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w izolacji pianką PUR.

ADRES FIRMY

ADIS’ Adrian Szymanowski
Chopina 74a,
62-050 Mosina

KONTAKT

E-mail:adis.remonty@onet.plTooltip Text

Tel.kom.: +48 502 923 244

 

Firma ADIS "usługi remontowo-budowlane" najbardziej aktywnie działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Usługę izolacji natryskowej pianką PUR wykonujemy na terenie całej Polski.

 

Copyright © ADIS 2018

Izolacje natryskowe. Ocieplanie dachu i poddasza. Pianka PUR. Pianowanie.
Poznań. Gorzów Wielkopolski. Zielona Góra. Ostrów Wielkopolski.