OFERTA

Firma Remontowo-Usługowa

Tym się zajmujemy!

Firma Remontowo-Usługowa

Obecnie na rynku budowlanym w naszym kraju trwa bardzo duży popyt na usługi fachowców z tej branży. Jest to podyktowana nie tylko potrzebami mieszkaniowymi Polaków, ale również tanimi i stosunkowo łatwymi do uzyskania kredytami, czy możliwości szybkiego znalezienia zatrudnienia. Ponadto w ostatnich latach oddaje się do użytku rekordową liczbę lokali mieszkalnych, co widoczne jest szczególnie w największych polskich miastach. Dla bardzo wielu osób, mieszkania stały się źródłem dodatkowego dochodu czy pomysłu na biznes. Dlatego też branża przeżywa obecnie rozkwit.

Projekt domu lub mieszkania

Po dokonaniu wszelkich formalności notarialnych i porządkowych dobrze jest zabrać się za projekt nieruchomości. Obecne biura architektonicze specjalizują się także w realizacji projektów dotyczących aranżacji wnętrz. Jest to o tyle wygodne iż zlecamy tego typu zadanie fachowcom, łącznie z utworzeniem całego kosztorysu obejmującego zarówno koszt materiałów jak i wydatków związanych z robocizną. W projekcie tego typu znajdować się mogą informację dotyczące jak mają być umieszczone ścianki działowe, czy gdzie zastosować montaż płyt osb. Popularnym obecnie pomysłem jest zastosowanie podwieszanych sufitów czy montowanie schodów prowadzących do antresoli, oszczędzając przy tym cennych metrów kwadratowych.

Zdecydowana większość lokali oddanych do użytku na rynku pierwotnym odbierana jest przez kupca w stanie surowym. To stanowi doskonałą okazję do tego by zaprojektować wnętrza dokładnie według naszego uznania. Starajmy się zakupować materiały najwyższej jakości, czyli takie które zapewnią nam ich bezproblemowe użytkowanie przez wiele następnych lat. Zdecydowanie lepiej jest ponieść większy koszt początkowy na zakup jakościowego wyposażenia, niż zakupić rzeczy gorszej jakości, które w niedalekiej przyszłości trzeba będzie dokupić. Stanowi to jedynie dodatkowy koszt.

Wybór ekipy remontowej

Kolejnym istotnym krokiem jest wybór właściwej ekipy budowlanej mającej zrealizować projekt. Na rynku obecnych jest bardzo wiele tego typu przedsiębiorstw, jednak nie każde z nich można polecić. Do głównych problemów zaliczyć można tutaj terminowość wykonywanych prac a także jakość, która w wielu przypadkach pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej jest przekazać więc remont w ręce prawdziwych profesjonalistów. Czym się kierować przy wyborze firmy remontowej? Rozsądnie jest bazować na opiniach dotychczasowych klientów, lub zasięgnąć rady wśród znajomych. Tylko wtedy będziemy mieli gwarancję, że firma jaką wybraliśmy będzie rzetelna.

Główną zaletą doświadczonych firm remontowo-usługowych jest kompleksowość zadań jakie są one w stanie wykonywać. Są one z łatwością w stanie dokonywać skomplikowanych prac takich jak: szpachlowanie, malowanie, sufity podwieszane, ścianki działowe, układanie paneli, montaż drzwi, adaptacje poddaszy, montaż schodów, osadzanie parapetów, czy montaż płyt osb. Wszystkie te prace wymagają nie lada umiejętności oraz dużego doświadczenia od strony wykonawcy. Wykonywanie tego typu prac we własnym zakresie może przysporzyć nam wiele kłopotów, ale także będzie oznaczało dużą stratę czasu. Malowanie czy układanie paneli może być bardzo żmudnym zajęciem.

Odbiór mieszkania po pracach remontowych

Bardzo istotną kwestią jest odbiór lokum po wykonaniu prac remontowych. Jeżeli tylko któryś z elementów wykończenia nie będzie nas satysfakcjonował, mamy prawo zgłosić tego typu niedociągnięcia, tak aby ekipa remontowa naniosła ewentualne poprawki. Projekt powinien być wykonany wedle naszych życzeń i mamy prawo do zgłaszania reklamacji zaraz po wykonaniu remontu. W momencie gdy remont został wykonany w sposób prawidłowy powinniśmy wypełnić protokół zdawczo-odbiorczy. Dokument ten zapewnia obie strony transakcji, że nie roszczą one wobec siebie żadnych pretensji.

Remont mieszkania może być bardzo uciążliwy, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie specjalistów. Dobrze jest w tego typu przedsięwzięciach nie oszczędzać, ponieważ jakość wykonania stanowić powinna priorytet w tego typu pracach. Lepiej jest zapłacić większą sumę za materiały i prace remontowe, niż oszczędzać i co roku dokonywać jakiś poprawek i napraw.

 

Postaw na profesjonalistów

– Adis Pianowanie –

zajmie się Twoim remontem od Ado Z

SZPACHLOWANIE

Profesjonalne wykończenie i osiągnięcie gładkości ściany, to dla nas standard. Uwzględniamy przygotowanie podłoża oraz wymaganą przerwę technologiczną.

MALOWANIE

Malujemy i gruntujemy ściany oraz sufity. Przygotujemy powierzchnie malowane: usuniemy stare powłoki, zabezpieczymy drzwi i okna folią oraz taśmami malarskimi.

SUFITY PODWIESZANE

Świadczymy usługi w zakresie montażu wszelkiego typu sufitów podwieszanych wraz z instalacją oświetlenia głównego i akcentującego LED.

ŚCIANKI DZIAŁOWE

Oferujemy wykonanie ścianek działowych z materiałów takich jak cegły, bloczki z betonu komorkowego, bloczki silikatowe oraz płyty g-k (gipsowo-kartonowe).

UKŁADANIE PANELI

Przeprowadzimy montaż paneli podłogowych wraz z prawidłowym przygotowaniem samego materiału oraz podłoża, na którym będzie on układany.

MONTAŻ DRZWI

Składamy ościeżnice i osadzamy je w otworze drzwiowym. Następnie wypełniamy pianką montażową szczeliny i przycinamy ją po utwardzeniu. Na koniec mocujemy opaski maskujące wokół framugi i montujemy w skrzydle klamkę i zamek.

ADAPTACJE PODDASZY

Gdy jest potrzeba zagospodarowania poddasza, pomożemy w jego przebudowie. Wzmocnimy i docieplimy dach, wygłuszymy oraz wyrównamy strop, rozprowadzimy instalacje a także zamontujemy schody strychowe.

Masa samopoziomująca

Wylewkę samopoziomującą stosujemy pod płytki lub panele (ew. parkiet lub wykładzinę), gdy powierzchnia jest niewystarczająco równa. Przed wylewką przeprowadzamy reperację wszystkich ubytków jak i pęknięć.

MONTAŻ SCHODÓW STRYCHOWYCH

Oferujemy montaż schodów strychowych, które umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe. Nasz montaż uwzględnia wszelkie wymagania techniczne oraz wymogi bezpieczeństwa.

OSADZANIE PARAPETÓW

Przygotowujemy podłoże, rozprowadzamy klej lub zaprawę cementową, osadzamy parapet, montujemy samoprzylepne ćwierćwałki lub płaskowniki. uszczelniamy silikonem i tynkujemy pod parapetem.

MONTAŻ PŁYT OSB NA PODŁOGI

Płyty OSB stanowią świetny podkład dla parkietu, paneli czy płytki ceramicznej. Nasz montaż uwzględnia: dylatacje, paroizolacje, układanie płyt, zastosowanie podpór, ułożenie legarów.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Chciałbyś poznać czas i wycenę inwestycji|Szukasz solidnego wykonawcy pianowania|Potrzebujesz kompleksowego wykonawcy i usług dodatkowych|Potrzebujesz odpowiedzi na pytania dotyczące pianki PUR

 

Korzystając z naszych usług w zakresie izolacji termicznej pianką PUR  zyskasz:

Szybka aplikacja

Zazwyczaj jest to jeden dzień roboczy. Piana nie produkuje odpadków, więc sprzątanie jest mniej uciążliwe.

Opłacalność

Ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne rynkowo przy wykorzystaniu PIANY wysokiej jakości z atestami i certyfikatami.

Kompleksowość

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług remontowych, przygotowanie miejsca aplikacji oraz kolejne prace następujące po aplikacji.

Wsparcie merytoryczne

Chętnie służymy wsparciem i wiedzą specjalistyczną wynikającą z wieloletniego doświadczenia w izolacji pianką PUR.

ADRES FIRMY

ADIS’ Adrian Szymanowski
Chopina 74a,
62-050 Mosina

KONTAKT

E-mail:adis.remonty@onet.plTooltip Text

Tel.kom.: +48 502 923 244

 

Firma ADIS "usługi remontowo-budowlane" najbardziej aktywnie działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Usługę izolacji natryskowej pianką PUR wykonujemy na terenie całej Polski.

 

Copyright © ADIS 2018

Izolacje natryskowe. Ocieplanie dachu i poddasza. Pianka PUR. Pianowanie.
Poznań. Gorzów Wielkopolski. Zielona Góra. Ostrów Wielkopolski.